+420 774 276 904

PRAMENITÁ VODA

Vysoce kvalitní přírodní pramenitá voda GRABMÜLLER QUELLWASSER je čerpána ve významné přírodní chráněné lokalitě Severočeská křída a bez jakékoliv úpravy následně v místě čerpání stáčena.

Její stáří je kvalifikovaně odhadováno na více než 70.000 let. Pramen, který sahá až do hloubky 400 metrů pod povrch země, byl po tisíciletí chráněn nepropustnými vrstvami zemské kůry, sevřen mocnými bloky podzemních skal.

Tyto a další přirozené vlivy přírody nakonec vytvořily zázrak – vodu, která je chuťově vynikající a díky své absolutní čistotě, přirozené zásaditosti, pH 7,6, vyššímu obsahu vápníku a složení minerálů je dokonale vhodná pro hydrataci organismu a pravidelný pitný režim.

Kdo jsme?

Vyrábíme nejen kvalitní pražskou čokoládu, nabízíme Vám jedinečný zážitek plný smyslných čokoládových chutí. Chceme, aby se pro Vás, stejně jako pro nás, stala luxusní čokoláda vášní a životní radostí.

Čokolády Steiner & Kovařík se prodávají i mimo hranice České republiky. Kromě šesti výroben a obchodů v Praze můžete potkat naši čokoládu například v Německu, ve Španělsku, v Japonsku či v Ománu, kde naši čokoládu dodáváme do paláce samotnho Sultána.

Už od počátku našeho čokoládového příběhu máme velký sen: Sdílet naši vizi o kvalitní a povznášející čokoládě s co největším počtem lidí. Proto chceme tuto vizi se srdcem na dlani představit světu.

Kvalita na prvním místě

Projekt ZDRAVO, jehož realizace začala v roce 2002, přilákal pozornost domácích a zahraničních spotřebitelů během několika let především díky dobře zvolenému výrobnímu programu a vysoké kvalitě výrobků z ovoce a zeleniny. V továrně Zdravo Organic se primárně vyrábějí 100% přírodní šťávy bez použití koncentrátů (NFC technologie), bez dodatečného přidání vody, cukru, umělých barviv a příchutí. Z dalších kategorií výrobků je to 100% přírodní zelenina (okurky, červená řepa, paprika aj.), ajvar (papriková pomazánka), džemy a povidla. Všechny produkty jsou chráněny pasterizací.

 

Co je matcha?

MATCHA JE 100% ZELENÝ ČAJ. Sušená dužina nejmladších lístků čajovníku je rozemletá na jemný prášek. Při výrobě matcha nedochází k fermentaci, nepřidávají se žádná barviva, přísady, ani konzervační látky.

Jak matcha vzniká?

ČTYŘI TÝDNY PŘED SKLIZNÍ SE POLE S ČAJOVNÍKEM ÚPLNĚ ZASTÍNÍ. Tím se odfiltruje až 90 % slunečního světla. Rostlina kompenzuje nedostatek světla intenzivní produkcí chlorofylu. Zakrytím keřů čajovníku se docílí tenčích a chutnějších lístků. Zachovávají si rovněž více nutričních benefitů.

O nás

Naše paštikárna vznikla, asi jako všechny dobré nápady, díky souhře štěstí, náhody a nadšení. Já (Honza) s Tomášem jsme dlouholetí kamarádi a nadšenci do kvalitního a dobrého jídla.

Tomáš prošel mnoha kuchařskými štacemi ve vyhlášených pražských kuchyních, až zakotvil na pozici šéfkuchaře. Já jsem naproti tomu pracoval v korporátu a úspěšně rozvíjel manažerskou kariéru v bankovnictví. Jednoho červnového večera jsme se potkali na pivu, oba znaveni každodenní rutinní prací. Tomáš přinesl na ochutnání svoji domácí paštiku s pšeničným pivem. V tu chvíli se nám v hlavě zrodila velká myšlenka, náš nový cíl, životní výzva. Právě tady to všechno začalo. Následovalo mnoho společných setkání, zkoušení, ochutnávání, porovnávání… Výstižné jméno Melememaso na sebe nenechalo čekat dlouho.

Neustálé ladění a vymýšlení nových chutí je náplní naší každodenní práce. Baví nás to, jsme ve svém živlu, děláme to srdcem. Jestli se nám to daří, zvažte sami, ochutnejte!

O nás

Od roku 2019. Otevíráme dveře do svého sousedství vůní čerstvě upečeného chleba a pečiva. Artic pochází z Islandu a specializuje se na pečivo z kvásku, přičemž hlavní důraz je kladen na kvalitu a čerstvost produktů.

Náš příběh

Jsem odstavec. Klikněte sem a přidejte svůj vlastní text a upravte mě. Je to snadné.

Náš chléb

Jsem odstavec. Klikněte sem a přidejte svůj vlastní text a upravte mě. Je to snadné.

Nadšení pro čaje a koření

V SONNENTORU vyrábíme čaje, koření a další dobroty z bylinek v nejvyšší biokvalitě. Podnikáme udržitelně a přátelsky k přírodě i k lidem. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči v našem sídle v Čejkovicích u Hodonína, kde pro vás máme otevřený Bylinkový ráj.

Bioprodukty SONNENTOR najdete na pultech našich slunečních obchodů v Praze, Brně a Čejkovicích a také v partnerských prodejnách, zdravých výživách i specializovaných obchodech. Pro nákup můžete využít i e-shop a my vám sluneční balíček plný radosti doručíme až domů.

Nápoje Smarty BIO

FUNKČNÍ NÁPOJE PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Pro Smarty BIO nápoje je charakteristická jejich funkčnost.

Dnešní dynamická doba si často žádá nové a neotřelé přístupy, které nám nejen osvěží život, ale zároveň posílí naše zdraví. Představujeme Vám prémiovou řadu nápojů Smarty BIO. Jsou slazeny březovým cukrem a samozřejmě neobsahují žádné konzervanty ani přidaná barviva.

Zahnat žízeň někdy nestačí. Dopřejte tělu to, co zrovna potřebuje.

Kytky nejsou luxus,
kytky jsou radost

Věnujeme se…

prodeji řezaných a hrnkových květin. V naší nabídce najdete převážně sezónní kytky a to také od prověřených tuzemských pěstitelů. Naše květiny se na Váš stůl dostanou již během krátké doby od řezu a i díky tomu Vám zaručujeme nákup kvalitních a čerstvých kytek.